Dafina zbulon titullin e këngës së re (Foto)

Dafina Zeqiri kishte kohë që po punonte për këtë këngë të cilën e ka realizuar në studiot muzikore në Los Angeles.

Ka ardhur momenti që këngëtarja të shuajë kuriozitetin e të gjithëve duke zbuluar jo vetëm titullin e këngës por edhe pjesë nga teksti i saj.

“Fire” mban titullin projekti që pritet të publikohet shumë shpejt të cilin Duffye me siguri do ta shoqërojë edhe me video dhe që për të është një nga këngët e preferuara.

Këngëtarja me stilin  e veçantë do të vijë edhe këtë herë mjaft energjike dhe me siguri shumë hot   si  “fire”.

dafina-1-1477596621-1102900