Enca Haxhia e dashuron trupin e vet (Foto)

Enca Haxhia nuk ngurron që në foto e publikuara në profilet e rrjeteve sociale të ekspozojë trupin e saj.

Ajo ka postuar foto në instagram ku shkruan se grimin e ka bërë vet dhe e dashuron trupin e saj, shkruan Kosova Sot Online.

„Life is only as good as your mindset ✨#SelfMade #KingEnca#LoveOnMyBody“ ka shkruar Enca përkrah fotos

enca