Genta luan biliardo bëhet e rrezikshme (Foto)

Këngëtarja Genta Ismajli e cila sapo lansoj klipin me këngën “Squat Baby”, ka gjetur pak kohë të relaksohet.

Ajo ka postuar një foto në instagram ku tregon mënyrën se si ajo e kalon kohën e lirë, shkruan vskmedia!

Genta argëtohet duket luajtur biliardo.

Ajo për më tepër duket shumë bukur dhe e “rrezikshme” kur luan.

untitled