Ingrit Gjoni seksi si asnjëherë më parë (Foto)

E bukur dhe tejet seksi, janë dy tipare që e karakterizojnë Ingrit Gjonin, shkruan vskmedia!

Këngëtarja e cila me hiret e saj të formësuara po ‘çmend’’ meshkujt sërisht ka publikuar një foto e veshur në bikini të zeza.

Duke marrë parasysh që Ingrit është nënë, ajo nuk mund të veçohet prej beqareshave të estradës shqiptare.

untitledjuahasa