Jonida Maliqi “kall” kujtimet! (Foto)

Këngëtarja shqiptare, Jonida Maliqi, është ndër këngëtaret më të dashura për publikun ton, transmeton orainfo.

Ajo pos këngëve të saj, shquhet edhe për stilin në veshje dhe një shpirtë artisteje.

Fotografitë që ajo poston janë cdoherë të komentuara për stilin e vecantë të veshjes dhe cdoherë në cdo aspekt shfaqet shumë ‘class’.

Edhe kësaj radhe Jonida ka postuar një fotografi artistike, fotografi kjo që është pëlqyer shumë nga fansat e saj.

jonuidamaliqi