Publikohen fotot e para të Adelina Ismajlit shtatzënë (Foto)

Këngëtarja Adelina Ismajli e cila vitet e fundit po rri larg skenës shqiptare, shumë shpejt pritet të bëhet nënë, shkruan vskmedia!

Ajo dhe burri i saj Vali pritet të bëhen prindër së shpejti.

Motra e saj Ema I ka publikuar dy fotografi të cilat janë të parat pas këtij lajmi.

Adelina nuk ka treguar nëse pret të rikthehet në skenën muzikore ose jo.

shtat1-195x300

shtat2-211x300