Rita Ora më nuk po e fsheh të dashurin e ri Andrew Watts

Rita Ora arriti në shtëpi me të dashurin e shumë përfolur Andrew Watts pas një ikje romantike në Romë, transmeton Vskmedia!

Ajo u fotografua me të mbërritur në Londër. Çifti mendohet se kanë  shkuar në Londër së bashku.

Rita dukej shumë bukur me një stil më ndryshe me veshje dhe kapelë të lëkurës si dhe kapelë të lëkurës me syze të errëta.

Edhe Andrew ishte kombinuar me një stilt ë viteve  ‘90 dhe mbante kaplë dhe syze të errëta.

39bebcc400000578-3877466-the_man_in_question_andrew_watts_has_been_by_rita_s_side_for_the-a-7_1477553171807

39bebd0c00000578-3877466-something_to_say_rita_wore_a_slogan_t_shirt_with_a_pair_of_wide_-a-6_1477553171609

39bfc13d00000578-3877466-cute_as_rita_touched_down_following_her_flight_andrew_could_be_s-a-1_1477553171292

39bfc84100000578-3877466-new_love_rita_ora_wore_a_slogan_t_shirt_as_she_arrived_back_home-a-2_1477553171293