Shkurte Gashi bashkëpunim me Flori Mumajesi (Foto)

Është këngëtarja e njohur, Shkurte Gashi ajo që në profilin e saj në Facebook ka shpërndarë një foto përkrahë Flori Mumajesit.

“Bashkimi bën fuqin”, ka shkruar ajo përbri fotos, transmeton Indeksonline.

Me këtë status, Shkurta na shtynë të mendojmë se dyshja në fjalë shumë shpejt do të vijnë me ndonjë bashkëpunim muzikor.

shkurte-gashi-dhe-fori-mumajesi