Skandal: Ibra ofendon rëndë Otamendin (Video)

Zlatan Ibrahimovic nuk ka mundur të përmbahet gjatë ndeshje me Manchester Citytn në EFL Cup

Sulmuesi i Manchester Untiedit ka ofenduar rëndë Nicolas Otamendin gjatë takimit mes Unitedit dhe Cityt. Ai ka bërë një gjeste të pahijshëm. Për më shumë shikojeni videon.