Tuna dhe i dashuri tashmë nuk fshihen (Foto)

U përfol shumë për lidhjen e saj të mundëshme me Yll Limanin, por Tuna u shuajti zërat për këtë lidhje duke treguar se janë vetëm miq

Pas kësaj papritmas doli në pah diqka tjetër.

Shtatëzania e Tunës. Tuna flitet të jetë shtatëzënë dhe mban fëmijën e Patris Berishës, vëllait të Robert Berishës.

Ata kanë postuar foto së bashku në snapchat duke kaluar momënte të bukura.

Shtatëzaninë nuk e ka konfirmuar ende këngëtarja.

auto_tunaaaaa1477569773

auto_tuna_21477569900