Baby G zhvishet dhe lazdrohet para pasqyrës (Video)

Këngëtarja Baby G e cila u bë shumë e njohur me bashkëpunimin e saj me këngë “Monstër”, sigurohet që fansat mos ta harrojnë,

Ajo poston herë pas here foto në instagram ku tregon linjat e saj seksi.

Edhe në videon e fundit ajo dukej shumë hot, e veshur vetëm me xhinse të shkurta dhe korset.

Baby G shfaqet duke u lazdruar para pasqyrës, duke treguar sa bukur di të buzëqeshë.