Fejohet Lori Hoxha? (Foto)

Para pak ditësh, trashëgimtarja e Top Medias, Lori Hoxha festoi ditëlindjen e saj të 23 dhe si dhuratë i bëri vetes një palë pushime me të dashurin e saj.

Mirëpo në rrjetin e saj social Snapchat është vënë re diçka më habitëse. Ajo ka publikuar një foto në të cilën duket veshja e saj dhe një unazë e kushtueshme në dorën e majtë në gishtin e unazës së martesës. Mos është kjo një unazë fejese? Nëse po, kjo tregon se pas disa vitesh lidhje, Lori dhe i dashuri i saj Vis Bajraktari kanë vendosur të hedhin një hap tjetër.

auto_6666666661477677602