Luka Modric gëzon Real Madridin (Foto)

Luka Modric ka sanuar lëndimin dhe është i gatshëm ta ndihmojë Real Madridin

Zinedine ZIdane, trajneri i Real Madridit, ka marrë një lajm të mirë para ndeshjes me Leganes.

Luka Modric është rikuperuar nga lëndimi dhe do të jetë pjesë e ekipit për këtë takim, shkruan „Marca“.

Reprezentuesi kroat ishte lënduar muajin e kaluar, derisa Real Madrid ka vuajtur për kreativitet në mesfushë në mungesë të Modricit.

capture-394-600x362_1477641225-8653667