Si po e shijon qëndrimin e saj në Prishtinë, Luana Vjollca (Foto)

Bukuroshja nga Tirana, Luana Vjollca sot është në Prishtinë dhe po kalon bukur sipas pamjeve që po na i sjellë në rrjetet sociale, shkruan Vskmedia!
Luana në foton e fundit që e ka publikuar në profilin e saj në rrjetin social “Instagram”, shihet shumë bukur me një veshje kombinim mes ngjyrave bardhë e kuq.

Ajo shihet duke e shijur shumë mirë pijen e saj ku dhe është e ulur në një karrige

luana-vjollca_1477670830-8971292