Baby G krejt ndryshe,çfarë po sjell?(Foto)

Këngëtarja Baby G e cila u bë shumë e njohur me bashkëpunimin e saj me këngë “Monstër”, po sjell diçka të re, shkruan vskmedia!

“I won’t I promise  #kingG#commingsoon #new #letsbegin” ka shkruar Baby G në instagram.

Me flokë të zeza dhe me grim krejtësisht ndryshe ajo po na sejll diçka të re.

Se çfarë mbetet të shihet.

babyg