Cristiano Ronaldo poston foto sensuale, Bayerni tallet me të (Foto/Video)

Cristiano Ronaldo publikoi një foto nga sesioni i fundit i realizuar në ambient të hapuar.

Me trupin perfekt dhe veshje të thjeshtë, Ronaldo ka realizuar sesionin e ri për një prej kampanjave të tij të reja promovuese.Sidoqoftë, kjo foto nuk kaloi as pa kritika dhe tallje.

Duke shfrytëzuar një video të mesufshorit Javi Martinez duke qeshur, llogaria zyrtare e Bayernit në rrjetin social Twitter ka përqeshur Ronaldon për foton në fjalë.Ronaldo dhe Bayerni nuk kanë pasur kurrë ndonjë relacion, teksa duelet kanë qenë intensive sidomos në Ligën e Kampionëve.

ronaldo