Dy gjëra e bëjnë Morenën të ndihet rehat? (Foto)

Modelja,missi dhe këngëtarja Morena Taraku njihet për jetën e saj ekstravagante, shkruan vskmedia!

Ajo në instagram poston foto vazhdimisht dhe me këtë nuk I lë fansat ta harrojnë.

Morena në foton e fundit në instagram ka shkruar se asgjë nuk e bën të ndihet më mire sesa Vetura Porsche dhe rrobat Balr.

morena