Kendall Jenner është gati për Halloween (Foto)

Kendall Jenner u shfaq shumë më ndryshe se zakonisht kur u shfaq me një fustan të zi me grim të errët dhe take të larta, transmeton vskmedia!

Ajo me fustanin e zi kishte dhe një korset të ngushtë e cila ja theksonte linjat.

Me këtë veshje ajo mbërriti në festën e përvitshme të Kate Hudson të premten në mbrëmje.

Trupin e saj e bënin edhe më perfekt rrjetat e saj të zeza që I’a theksonin këmbët.

39d6057500000578-3884832-going_goth_continuing_the_edgy_theme_the_reality_star_added_a_su-m-17_1477749601430

39d58e8300000578-3884832-image-m-3_1477733263969

39d58d4f00000578-3884832-image-a-1_1477732922765

39d58d2f00000578-3884832-out_of_this_world_kendall_added_to_her_gothic_look_with_a_number-a-18_1477749606061