Këngëtarja Vesa Luma dhe reperi Big Basta Arratisen ne…!

Ata janë një nga çiftet më të pëlqyer të showbizzit shqiptar.

Kanë vetëm pak kohë që janë bërë prindër të vogëlushit Lian, por mesa duket e kanë rinisur aktivitetin e tyre përmes koncerteve. Këngëtarja Vesa Luma  dhe reperi Big Basta aktualisht gjenden në Romë për një aktivitet artistik. Por në këtë foto i shohim më të dashuruar se kurrë e duket se bukuria e Romës i shkon shumë

vesa-luma1_1477762321-8247013