Ledri dhe Albana të mahnitshëm, si Mr. & Mrs. Smith (Foto)

Brad Pitt dhe Angelina Jolie mund të jenë të ndarë, por ata vazhdojnë të jenë inspirim për gjeneratat e reja.

Edicioni më i fundit i Top Show Magazine pos që shkaktoi një mori kryetitujsh, ishte edhe një prej paraqitjeve më të mira të Albana Osmanit.

albana-3-e1477687835240-780x439

Bukuroshja u shfaq ultra seksi dhe mahnitëse përkrah Ledri Vulës, në foton e publikuar prej vet prezantueses në rrjetin social Instagram.

Ledri tashmë është single dhe Albana ndoshta ka provuar t’ia rrëmbejë vëmendjen me këtë lëvizje.

@xheraldina lum Nana per djalin☺️ #hugs Pas pak @ledrivula 👍🏻

A post shared by Albana Osmani (@albanaosmani1) on

 

Pse jo, që të dy janë single, mund t’a provojnë, ani pse Ledri tha që e do ende Adelën dhe është personi i shpirtit të tij. /Telegrafi/

smith-780x439

Burimi ( telegrafi.com)