Megan Fox poston foton e parë me beben e saj (Foto)

Aktorja amerikane 30 vjeçare Megan Fox ka postuar në instagram foton e parë me bebën e saj,shkruan vskmedia!

Ajo morri shumë pëlqime dhe shumë komente të mira nga fansat.

Megan ka  3.5 milion followers në instagram dhe është një nga aktoret më të pëlqyera.

untitled