Show Biz: Nora Istrefi në një pozë mbresëlënëse (Foto)

Krahas projekteve muzikore dhe performancave para publikut, Nora Istrefi është aktive edhe në rrjetet sociale.

Me anë të fotografive që i publikon në Instagram, këngëtarja i mban të informuar ndjekësit e saj për përditshmërinë.

Edhe pse jemi mësuar që t’i shohim bukuroshet e skenës në poza provokuese në rrjetet sociale, Nora vjen shumë elegante.

nora2

Ajo vjen sa elegante, po aq edhe tërheqëse.

Ajo shfaqet mjaft atraktive me një fustan të shkurtë që e ka të zbuluar edhe pjesën e sipërme.

Ndryshe, këngëtarja sonte (e shtunë) do të performojë në Vlorë. /Telegrafi/

nora1

sidebar_300px-x-250px-grand