Dy ish të dashurat e Ledrit festojnë bashkë në Amerikë (Foto)

Në festën e mrëmshme në New York, në krahët e fotografit Fadil Berisha u panë dy bukuroshet, modelja Angela Martini dhe këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri, shkruan Artistët Shqiptarë.

Ato i bashkon një e vërtetë mjaft e hidhur, i dashuri i tyre i dikurshëm, Ledri Vula, i cili kishte kaluar nga lidhja me Dafinën tek super modelja Angela Martini.

Nga fotoja e postuar nga fotografi Fadil Berisha ato shihet se po kënaqen në shoqërinë e njëra tjetrës e poashtu edhe me të dashurit e tyre të rinj.

Si duket Ledri ka mbetur thjesht një histori e kaluar për të dy bukuroshet.

dafina-angjela