Edhe kjo shqiptare? (Foto)

Mariah Carey është vajzë tradicionale, thotë se burri e prek vetëm kur të hyjë dhëndër . Ish-bashkëshorti i saj, Nick Cannon, paraprakisht kishte zbuluar se ata nuk kishin fjetur së bashku deri në natën e tyre të martesës, transmeton vskmedia!

Dhe, tani është raportuar se Mariah Carey ka përdorur taktikat e ngjashme me të fejuarin e saj, James Packer, me të cilin thuhet se ka refuzuar të bëjë seks derisa bashkimi i tyre të bëhet zyrtar. Sipas „TMZ“, këngëtarja dhe aktorja 46 vjeçe dhe tani ish i fejuari i saj ‚kanë fjetur nëpër dhoma të ndara‘ dhe se nuk kanë bërë asgjë tjetër më shumë sesa një puthje. Një burim i ka thënë sajtit se Mariah ‚është vajzë tradicionale‘ dhe shkaku i kësaj largohen thashethemet se ajo kishte një aferë dashurie me koreografin dhe valltarin Bryan Tanaka, për të cilin thuhej se Packer ishte xheloz. Mariah u nda nga i fejuari, miliarderi, gjatë një grindje dramatike në shtator.

39c252b300000578-0-image-a-62_1477787275052