Formacionet zyrtare: Milan – Pescara

anë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Milan – Pescara

Milan dhe Pescara kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre të vlefshëm për xhiron e 11’ të Serie A.

Milan: Donnarumma, Abate, Gómez, Romagnoli, De Sciglio, Sosa, Locatelli, Bonaventura, Suso, Bacca, Niang

Pescara: Bizzarri; Zampano, Coda, Fornasier, Crescenzi; Memushaj, Brugman, Aquilani; Mitrita, Benali, Caprari