Ledina Celo Kaq seksi nuk e keni parë Kurrë (Foto)

Ka zgjedhur këto ditë vjeshte për të shijuar pushime të ngrohta në Dubai, e pse jo edhe për të “provokuar” paksa ndjekësit e saj në instagram, teksa poston fotot e nxehta. Eshtë fjala për këngëtaren Ledina Celo, e cila edhe pse nënë e dy fëmijëve vazhdon të ruajë elegancën dhe të ketë një trup për t’u admiruar.

E me sa duket edhe ajo është koshiente për hiret e saj dhe nuk ngurron t’i nxjerrë në dukje. Me një kostum banje të kuq dhe ekstravagant,  që na kujton paksa vajzat e “Bayëatch”, Ledina bjonde na sjell sot në mendje imazhin e dikurshëm të Pamela Anderson.

ledinaqelo