Leonora Jakupi e “sos” çajin „e rusit“ (Video)

Këngëtarja Leonora Jakupi, pos që njihet për këngët dhe stilin e saj të veçantë, ajo ka zbuluar edhe një “ves” të saj.

Ajo në emisionin N’Kosovë Shoë, ka treguar se sa shumë i pihet çaji i rusit, transmeton vskmedia.

Për më shumë shikojeni videon