Miku i zbulon sekretin Patris Berishës (Foto)

Tashmë nuk ka dilema! Tuna Sejdi dhe Patris Berisha po bëhen prindër.

Lajmi që dihet tash e një kohë është vulosur me një postim të sotëm të mikut të muzikantit Berisha.

Në një foto ku ai shihet përkrah Patrisit teksa shijon të Dielën me mot të mirë, miku me përshkrimin në foto ka thënë shumë.

Po na shtohet mahalla’ – ka deklaruar shoku i Patrisit në imazhin e përbashkët duke mos lënë më hamendësime për faktin se a po bëhen prindër apo jo një prej çifteve më të reja por njëkohësisht më të komentuara në estradë

patrisi-me-shokun-e-vet