Zbulohet identiteti, ja kush është tifozja e “çmendur” e Partizanit që mbeti pa ndjenja në fushë

Ndeshja mes Partizanit dhe Skënderbeut që u luajt në ‘Elbasan Arena’ degjeneroi në dhunë pas një lojtar i Skënderbeut u dëmtua.

Menjëherë pas kësaj, tifozët u revoltuan dhe filluan të përleshen me policët e të thyejnë stolat.

Për të qetësuar ngjarjen, policia hodhi gaze lotsjellës por si pasojë u plagos edhe një tifoze e Partizanit, e cila mbeti pa ndjenja në fushë.

Ajo është tioze e grupit ‘Guerrilas’, tifozë që mbështesin skuadrën e Partizanit. Ajo është vetëm 18-vjeçe, dhe quhet Trevisa Tusha.

Më poshtë disa foto të saj:

auto_det1477861007

d-6_1477859718-4095041

a-12_1477859718-7121559

3-236_1477859715-3556513

1-301_1477859715-5921370