10 futbollistët që u maskuan më së miri për Halloween (Foto)

Shumë futbollistë festuan Halloweennin këtë vikend. Pothuajse të gjithë lojtarët shpërndanë fotografi nga maskimet në rrjetet sociale si Instagram, Twitter apo Facebook.

Në mesin e të shumtëve janë yjet nga Liverpooli, Firmino e Coutinho, ata nga Real Madridi Marcelo e Cristiano Ronaldo e shumë të tjerë.

Këta janë dhjetë futbollistët që u maskuan më së miri për këtë festë:

Cristiano Ronaldo

1_1477920327-9588801

Roberto Firmino dhe gruaja e tij

2_1477920335-4993434

Marcelo me familje

3_1477920344-6257643

David Ospina me familje

4_1477920353-6102884

Lucas Leiva dhe gruaja e tij

5_1477920364-3926661

Camilo Zuniga me familje

6_1477920375-7100652

Philippe Coutinho me familje

7_1477920389-2069834

Patrice Evra

8_1477920404-4000522

Yanncik Carrasco me të dashurën

9_1477920419-6794912

Oriol Romeu

10_1477920430-6407442