Askush nuk i reziston kësaj bukuroshejeFoto)

Kelly Rohrback ishte lehtësuar kur mbaroj së xhiruari për Baywatch, por kjo nuk zgjati shumë dhe ajo u kthy prap, transmeton vskmedia!

Modelja 26 vjeçare u shfaq prap në top formë me rroba banjo shumë seksi të  kuqe, në plazh duke shfaqur linjat e saj perfekte.

Biondinës së bukur nuk mundi ti rezitoj një volejbollist I cili I’u hodh sipër.

Ky ishte një moment I sikletshëm të cilin Kelly e kaloi me sportivitet.

kelly-1

kelly2

kelli3

kelli4

kelli5

kelli6

kelli8