Ja çfarë thotë Gold AG për Halloween (Foto)

Reperi Gold Ag  ka shkruajtur një status për Halloëeen, raporton vskmedia!

Ai më anë një një statusi ka shprehur pakënaqësi dhe ka treguar që është kundër kësaj festë, shkrua

Ja postimi i tij i plotë:

“Nata e shejtanit

Ti sonte ndryshon bëhesh dreq ose shejtan Po kush do t’respektonte nëse ashtu do të ishe taman Ti o prind që lejon fëmiun të ngjyroset si ma rënd Nëse i till do të lindte a do ta mallkoje Zotin tënd Vlla e motër pasha Zotin me kto fjal spo du me t’prek Kur jep shpirt as ti se din pra paramendo ashtu si je sonte me vdek !!!”.

goldagaaodaj