Kjo është përshëndetja e Granit Xhakës për tifozët (Video)

PARIS, FRANCE - JUNE 15: Granit Xhaka of Switzerland in action during the UEFA EURO 2016 Group A match between Romania and Switzerland at Parc des Princes on June 15, 2016 in Paris, France. (Photo by James Baylis - AMA/Getty Images)

Djaloshi shqiptar që tashmë luan për Arsenalin ku ai është duke kaluar momente të bukura dhe është tejet i lumtur që çdo gjë shkon siç është planifikuar, shkruan vskmedia!

 Kjo është rruga e përsosur e tij siç edhe ka theksuar se bashkimi në këtë ekip e bën dyfish krenar. Mesfushori i Arsenalit, Xhaka në Instagram ka shpërnda një video ku i përshëndet të gjithë fansat kudo në botë.