Kjo është vjehrra më e re e Tunës (Foto)

I dashuri  i  Tunës për të gjithë fansat të cilët nuk janë në dijeni është Patristi, apo më konkretisht vëllau i Robert Berishës-bashkëshorti i Nora i Istrefit

Kjo foto e publikuar më parë nga Roberti tregon se kjo është  nënë e tij dhe po ashtu vjehrra e ardhshme e Tunës.

jhhjfgfgfjkm