Lajm i mirë për Barcelonën para ndeshjes së kthimit përballë Cityt (Foto)

Trajneri i Barcelonës ka publikuar listën e të ftuarve për ndeshjen kundër Manchester Cityt.

Lajme të mira për sa i përket Arda Turanit, i cili është rikthyer nga lëndimi.

Ndërkohë kanë mbetur jashtë listës lojtarë të rëndësishëm për trajnerin spanjoll, si: Pique, Iniesta, Jordi Alba, Mathieu dhe Aleix Vidal.