A u nda përfundimisht Ledri nga Adela Sollaku? Këto foto tregojnë të kundërtën [FOTO]

Pas shumë zërave, ishte edhe vetë Ledri Vula ai që vetëm para katër ditësh pranoi ndarjen nga ish e dashura e tij Adela Sollaku.

Por u la të kuptohej se ekzistonte mundësia e një ribashkimi mes  tyre pasi reperi deklaroi se ishte dashuruar me Adelën.  Kët ë ide e përforconin edhe më shumë edhe deklaratat kontradiktore të Ledrit nëpër intervista të ndryshme. Diku ai e cilësonte Adelën si një të kaluar të bukur ndërsa nga ana tjetër nuk e pranonte plotësisht ndarjen.

Tashmë duket se ribashkimi ka ndodhur pasi çifti janë parë në shoqërinë e njëri-tjetrit të kapur për dore në lagjen Marigona në Prishtinë. Ata janë munduar t’i fshihen syrit të paparazzëve dhe janë ulur në një kafene ku edhe kanë biseduar .

Adela ka udhëtuar nga Tirana drejt Prishtinës për të takuar personin e saj të zemrës si dhe ndoshta për të sqaruar shumë gjëra bashkë.

gbhtyhyrd5-1

dcv_mdnvfjvn