Angela Martini Me stil si çdo herë (Foto)

Modelja e njohur Angela Martini është njëra nga modelet që më së shumit është prezent ne imediat roze, raporton vskmedia!

Ajo njihet dhe për lidhjet e saj të shkurta njëra prej tyre edhe me reperin kosovar.

Angela këto ditë ndodhet në New York më të dashurin e saj të ri.

Në një foto të postuar në instagram shihen Angela më shumë stil e veshur e tera me të zeza.

auto_hhhhhhhhhh1478029556