Vajza e Albëries shfaqet seksi (Foto)

Veshja që këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj kishte zgjedhur për këtë Halloëeen, i linte shumë pak vend imagjinatës.

Një Christina Aguilera  në versionin e këngës së saj “Dirty” e shoqëruar kjo edhe me kërcimin  hot të këngëtares, u soll  nga Anxhelina Hadërgjonaj  e cila nuk kishte pothuajse fare dallim nga Aguilera.

Kështu, pas kërcimit provokues të bërë në një nga clubet ku po festonte dhe që çuditi të gjithë, Anxhelinën e shohim në këtë foto ku  peshkun në sfondin e saj mund ta quajmë si shpëtimtarin e mbathjeve të Anxhelinës

auto_gbfgb1478027724