Zbulohet fotoja e Sonit me të fejuarin e saj (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare Soni Malaj e njohur si një këngëtare me një zë vokal dhe pamje gjithmonë të bukura, ditëve të fundit ka bërë publike fejesen e saj me Kelvinin sipërmarrës nga Tirana.

Fotoja e parë e publikuar  me të fejuarin e saj  në medie është publikuar  mbrëmë  nga faqja Vipat Shqiptarë gjatë gjirimeve të një emisioni.

Pamja e fotos tregon që qifti duke të jetë në një harmoni mjaftë të mirë.

sonimeburrhaver