Granit Xhaka kërcënon Tottenhamin

Granit Xhaka është gati për Tottenhamin

Arsenali pret të dielën në ‘Emirates Stadium’ Tottenhamin dhe mesfushori shqiptar, Granit Xhaka, duket se është gati për derbin e Londrës.

“Gati për derbin e Londrës. Shpresojmë të vazhdojmë me ecurinë pozitive në Emirates”, ka shkruar ai.