Adelina Tahiri me pozim shumë provokues (Foto)

Adelina Tahiri në shumë raste ka ditur që të jetë tejet provokuese me pamjen e saj.

Ndërsa në fotografinë e fundit ajo vë në pah këmbët e saj dhe turpin shumë të theksuar.

Adelina me një pozitë tejet provokuese, ka realizuar një fotografi që tregon se ajo gjendet në Milano dhe po shijon pozimin e fotografive të tilla, shkruan Indeksonline.

Duhet përkujtuar që ka kohë që Adelina nuk ka publikuar ndonjë këngë të re, edhe pse kënga e fundit rezultojë mjaft e suksesshme.

adelina-tahiqi