Këto janë fotografitë joshëse dhe provokative të Nora Istrefit (Foto)

Nora Istrefi, njihet si njëra ndër këngëtaret më seksi të estradës shqiptare.

Jo rrallë herë ajo e ka dëshmuar që është unike, shkruan Indeksonline. Janë format e saj super seksi ato që e bëjnë këtë këngëtare gjithmonë të veçantë.

Megjithëse vitin e kaluar ajo është bërë nënë, ajo vazhdon të gëzojë linja të mira trupore.

 

Më poshtë mund të shihni disa nga fotot më të ‘nxehta’, të Norës.

nora1

nora2

nora3

nora4

nora5

nora6

nora7

nora8

nora9