Publikohet “Uh Baby” nga Kida dhe Xhensila (Video)

Bashkëpunimi I shumëpritur nga fansat, tashmë është lansuar.

‘’Uh baby’’ titullohet kënga e Kidës dhe Xhensiles përcjellur edhe me videoklip,

Për muzikën është përkujdesuar Zzap&Chriss, tekstin e ka shkruar Fero kurse për videoklipin është kujdesuar produksioni ‘’Pro Video

wwwwwwwwwwwwwwwwww_1478710577-9861119