Shpat Kasapi herë me zeshkane e herë me bionde (Foto)

Cilësohet si mashkulli më i pashëm dhe më seksi i estradës shqiptare.  Është fjala për këngëtarin Shpat Kasapi.

Shpati u përfol në mediat rozë për lidhjet e tij me shumë femra seksi

Së fundmi, këngëtari ka publikuar një fotografi në Instagram përkrahë një biondeje që zgjoi kurreshtje goxha të madhe tek publiku.

‘’Ne jemi..’’  ka qenë mbishkrimi përbri fotos e që nuk u la pa u komentuar edhe nga fansat.

1234569996