Mergim Mavraj: Izraelitët na përçanë, na poshtëruan (Foto)

Mbrojtësi i kombëtares shqiptare, Mergim Mavraj në profilin zyrtar në Facebook ka shkruar për ndeshjen e fundit të Shqipërisë kundër Izraelit.

Ai e ka quajtur marrëzi atë që është bërë ndaj popullit shqiptar, duke shtuar se ne jemi vend me tradita dhe këtë e tregon qartë historia jonë.

Ai gjithashtu ka thënë se frika që u është futur tifozëve dhe lojtarëve është poshtërimi më i madh ndaj nesh.

Ja postimi i plotë i Mergimi

mergimihaver

15095541_472054996298433_7757139769930574619_n