Rita Ora shkëlqen me diamantë (Foto)

Këngëtarja me famë botërore Rita Ora, ka mahnitur fansat dhe fotografinë e publikuar së fundmi.

Bukuroshja 25 vjeçare me prejardhje nga Kosova ka pozuar për markën e njohur Lorraine Schwartz ku ka reklamuar bizhuteri nga diamanti.

Me flokë topuz dhe grim të theksuar ka shfaqur bukurinë që posedon Rita.

rita1

rita2