Brrr Bën ftohtë jashtë! Ja 5 llojet e palltove që duhet të vishni [FOTO]

Kur bëhët fjalë për të ftohtin, asnjë nga muajt e dimrit nuk është i kompletuar pa një pallto që bën diferencën.

Për të gjithë ne që na pëlqen stili dhe moda, sigurisht që do mendojmë çfarë të veshim edhe kur temperaturat janë të ulta. Megjithatë kur flasim për palltot, ajo që ngelet OUT këtë sezon janë pallto pas trupit dhe të shkurtra mbi gju, gjithçka që duket e sofistikuar etj. Ndërkohë ato që janë IN janë të renditura më poshtë:

Pallto me detaj pellushi

pallto1

Pallto prej gëzofi

pallto2

Pallto super të gjata

pallto3

Oversized

pallto4

Pallto me kuadrata

pallto5

Be the first to comment

Leave a Reply