Ingrit Gjoni dhe Shpat Kasapi lansojnë “Faji“ (Video)

Këngëtari Shpat Kasapi dhe Indrit Gjoni sapo kanë publikuar projektin e tyre më të ri.

‘Faji’’ quhet kënga e këngëtarëve që pritej me aq entuziazëm nga fansat

Ingrit në klip vjen provokuese si asnjëherë më parë.

Be the first to comment

Leave a Reply