Ndryshon Fjolla Morina (Foto)

Këngëtarja Fjolla Morina po vazhdon të jetë një nga emrat më të pëlqyer në garën e vallëzimit “Dance with me”.

Ajo është mjaft e ndjekur edhe në rrjetet sociale, gjersa kohëve të fundit ka qenë aktive edhe në muzikë.

Fjolla është shfaqur gjithnjë para publikut me fizik të shkëlqyer dhe pamje tërheqëse, gjersa nuk ka eksperimentuar edhe shumë dukjen

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar disa fotografi në Instagram Story, përmes së cilave ka treguar ndryshimin e fundit që ka bërë në pamje.

Fjolla kishte vendosur që nga një bionde, të kthehej në brune, ashtu siç ishte në fillimet e karrierës së saj.

fjolla-1

Be the first to comment

Leave a Reply