Pse janë gëzuar shumë sot motrat Vjollca?

Motrat Vjollca, Marina dhe Luana sot do shënojnë një ditë të vecantë.

Sot mbesat e tyre binjake kanë ditëlindjen, dhe duket se bukuroshet janë gëzuar shumë.

Marina i quan bebe edhe pse tashmë ato janë bërë zonjusha shumë të bukura. Ndërsa Luanës i duket e pabesueshme sa shpejt kalojnë vitet.

“Bebet e mia te vogla u rriten shume shpejt! Gezuar ditelindjen zemrat e mia! Love u pafund #mbesat #binjake Kledisa&Klevisa”- shkruan e dashura e Getoar Selimit

“Sa cute te vogla e sa te medhaja e te bukura jeni bere kaq shpejt!! Happy birthday te voglat e mija. Miss &Love u so much Kledi&Klevi. #mbesat #twins” – ka shkruar Luana.

Tezet janë shumë të veçanta dhe në jetën e një vajze janë shumë të rëndësishme, thuajse sa nëna.

Kledisa dhe Klevisa duhet të ndihen me fat që tezet e tyre Marina dhe Luana, përveçse janw dy nga vajzat më të bukura të showbizit i duan ato kaq shumë

marina

Be the first to comment

Leave a Reply